Właściciele domów spędzają zazwyczaj w ogrodach wszystkie ciepłe dni. Dlatego chętnie wyposażają je w rzeczy, które ogród zdobią i służą wygodzie użytkowników.

W upalne, słoneczne dni chętnie odpoczywamy w cieniu. Warto więc pomyśleć o kupnie altany. Altany z naszej oferty to solidne drewniane konstrukcje z ażurowymi ścianami i dachem pokrytym gontem. Altana pełni rolę pokoju na świeżym powietrzu, gdzie skupia się życie rodzinne i towarzyskie. Można wstawić do niej meble, spożywać posiłki, a także schronić się przed deszczem. Altana to najlepsze rozwiązanie polecane do każdego, nawet najmniejszego ogrodu.

Altana BOXI A1


Altana sześciokątna. 

Najbardziej popularny model naszych altan. Jest wygodna i przestronna, komfortowo mieści się w niej 15 osób. Jest idealnym rozwiązaniem dla wszelkiego rodzaju imprez oraz wypoczynku w ogrodzie.Altana BOXI A2


Altana prostokątna. 

Altana prostokątna dzięki swoim kształtom nadaje się do postawienia bezpośrednio przy zabudowaniach, w różnego rodzaju wnękach i zakamarkach. Dzięki temu może spełniać funkcję nie tylko rekreacyjną, ale również użytecznego pomieszczenia gospodarczego.

 
Copyright BOXI 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by PROGRESMA ®