Strona główna arrow DOMKI Z DREWNA

Domki z drewna to idealne rozwiązanie dla większych ogrodów oraz dla właścicieli  niezagospodarowanych działek i posesji. Nasze domki z drewna pełnią funkcję nie tylko miejsca wypoczynku, ale są również znakomitym rozwiązaniem na składowanie w zamkniętym pomieszczeniu różnego rodzaju sprzętu takiego jak kosiarki, rowery oraz narzędzia. Po odpowiedniej adaptacji i podłączeniu mediów, może stać się domkiem wykorzystywanym przez cały rok kalendarzowy bez względu na warunki atmosferyczne.

Domek BOXI D4


Kolejny z naszej oferty mały domek. Doskonały do zabawy dla dzieci i jednocześnie bardzo praktyczny gdyż może być wykorzystany do przechowania zabawek, rowerów i innych przedmiotów.Domek BOXI D1


Najbardziej popularny domek naszej firmy. Sprawdzony przez wielu klientów. Dzięki oryginalnej i efektownej konstrukcji, polecany szczególnie dla właścicieli działek i parceli poza miastem.


Domek BOXI D2


Bardzo efektowny i oryginalny domek z werandą o mocnej i solidnej konstrukcji. 

Domek BOXI D3


Domek który szczególnie polecamy dla dzieci. Doskonały do zabawy i jednocześnie bardzo praktyczny gdyż może być wykorzystany do przechowania zabawek, rowerów i innych przedmiotów.


Domek gospodarczy


Domek idealny do zastosowań gospodarczych. Ze względu na małe wymiary można go postawić nawet w niewielkim ogrodzie. 
Copyright BOXI 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by PROGRESMA ®