Strona główna arrow KOMPLETY OGRODOWE

Klasyczne meble ogrodowe wykonane z drewna. Właśnie meble z drewna szczególnie pasują do ogrodu. Nowe, drewniane ławki i stoły są pokryte warstwą Drewnochronu. O zakupie konkretnego zestawu mebli ogrodowych decydują przede wszystkim indywidualne gusty oraz styl ogrodu.
Meble wiklinowe, rattanowe oraz drewniane, doskonale współgrają z zielenią drzew i trawy. Nadają się do ogrodów urządzonych w stylu rustykalnym, obfitujących w wielobarwne kwiaty. W małych ogrodach ładnie będą się prezentować proste, lekkie meble, w dużych – z drewna litego, stoły z owalnym blatem, ławy, krzesła i fotele – z oparciem pod łokcie.

Komplet biesiadny
Komplet przeznaczony szczególnie do ogrodów z dużą ilością zagajników, drzewek i krzewów. Dzięki swej prostocie może być pięknym urozmaiceniem Twojego ogrodu.

Komplet listewkowy
Klasyczny komplet na tarasy, balkony i do ogrodów. Dzięki niebanalnemu wykonaniu może być ciekawym i praktycznym urozmaiceniem ogrodów.

Komplet bawarski
Solidny i bardzo trwały komplet ogrodowy. Polecamy go nie tylko klientom indywidualnym, ale również właścicielom barów, pubów i restauracji. Dzięki mocnej konstrukcji może bardzo długo służyć swoim właścicielom.

Komplet masywny
Komplet którego cechuje mocna, solidna konstrukcja. Przy odpowiednim zabezpieczeniu drewna, będzie służył przez wiele lat.  
 
Copyright BOXI 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by PROGRESMA ®