1.jpg
Strona główna arrow PLACE ZABAW

Nasze dzieci zazwyczaj rozpiera energia. W ogrodzie wykorzystują przestrzeń- biegają, wspinają się skaczą. Zdeptane grządki, połamane krzewy, zniszczone kwiaty... i konflikt z dorosłymi gotowy. A przecież zabawa nie musi oznaczać kłopotów. Pod warunkiem, że zorganizujemy dla dzieci specjalną przestrzeń do zabawy. Oferta naszej firmy pozwoli wypełnić przestrzeń Waszego ogrodu w wyroby które zapewnią radość dzieciom.

Plac zabaw MAXI


Plac zabaw MAXI ze zjeżdżalnią, huśtawkami,podestem z daszkiem, drabinką do wychodzenia oraz mostkiem. Dzięki wielu elementom dzieci mogą mieć doskonałą rozrywkę na świeżym powietrzu. Plac zabaw MAXI jest jednocześnie bardzo ciekawym urozmaiceniem wolnej przestrzeni w ogrodzie.

Plac zabaw MAXI z siatką do wspinaczki


Plac zabaw MAXI z siatką do wspinaczki, zjeżdżalnią, huśtawkami,podestem z daszkiem, drabinką do wychodzenia oraz ruchomym mostkiem.  

Plac zabaw MAXI z domkiem i kładką


Plac zabaw MAXI z domkiem, kładką o długości 4m, podestem z daszkiem, zjeżdżalnią, huśtawkami. Jest to ciekawe rozwiązanie zwłaszcza dla mniejszych dzieci.

Plac zabaw MINI


Plac zabaw MINI ze zjeżdżalnią, huśtawkami oraz podestem z daszkiem. Bardzo dobry pomysł na aktywną zabawę dzieci na świeżym powietrzu.

Plac zabaw BOXI z piaskownicą


Plac zabaw BOXI ze zjeżdżalnią, elastycznymi huśtawkami,podestem z daszkiem, drabinką do wychodzenia oraz piaskownicą. Dzięki wielu elementom dzieci mogą mieć doskonałą rozrywkę na świeżym powietrzu.
 
Copyright BOXI 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by PROGRESMA ®